Apie 2019-07-31T16:40:02+00:00

Mūsų įmonė

FLEXPRO – tai vizualinės reklamos skaitmeninės spaudos produktų gamybos lyderė Baltijos šalyse.

FLEXPRO – tai vizualinės reklamos skaitmeninės spaudos produktų gamybos lyderė Baltijos šalyse jau daugiau nei 19 metų. Pradėjusi nuo lauko reklamos, šiuo metu įmonė ženkliai praplėtė savo gaminių krepšelį ir gamina ne tik lauko reklamos plakatus bei tentus, bet ir didžiulę įvairovę pardavimo vietoms skirtų reklamos priemonių/ POSM, tokių kaip: paletinės dekoracijos, produktų stovai – displėjai, išskyrimai lentynoms ir daug kitų. Naujausia įmonės veiklos sritis, tai pakuotės gamyba. Įmonė taip pat teikia klientams aktualias paslaugas: projektavimą, personalizaciją, prekių išskirstymą ir pristatymą į atskiras parduotuves.

FLEXPRO įmonė yra sertifikuota pagal tarptautinį verslo standartą OHSAS18001 ir turi PSD (Process Standard Digital) kokybės sertifikatą. Taip pat vadovaujamės ISO 9001 ir ISO 14001 kokybės standartais bei socialinės atsakomybės standartu SA8000. Tai padeda mums išlaikyti labai aukštą kokybės lygį, tuo pačiu saugoti mus supančią aplinką ir socialiai rūpintis mūsų darbuotojais bei darbų sauga.  2016 metais FLEXPRO buvo išrinkta labiausiai socialiai atsakinga spaudos įmone Lietuvoje (LISPA konkursas).

FLEXPRO sėkmingai dirba su Lietuvos klientais bei kitų šalių klientais. Šiuo metu eksportas sudaro 30% įmonės apyvartos. Pagrindinės eksporto šalys – Latvija, Estija, Švedija, Danija, Suomija ir kt.

Pagrindinės įmonės vertybės – nuolatinis tobulėjimas, siekiant atnešti mūsų klientams pačias pažangiausias skaitmeninės spaudos galimybes; pagarba klientams, darbuotojams ir aplinkai.

Siųskite užklausimą

Jei domitės FLEXPRO produktais, atsiųskite savo užklausimą ir netrukus Jums atsakysime.